יום ו', יב’ בתשרי תשע”ט
דף הבית
למידה משמעותית בסביבה חדשנית חדר מורים
יצירת קשר .
 
פרויקט השחייה לכתות ד' - שנה"ל תשע"ט
תלמידי כתות ד' של בתיה"ס היסודיים ישתתפו במפעל שחייה בן 10 שיעורים מטעם משרד הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך ורשות הספורט ברשות המקומית. הנכם מתבקשים להקפיד על ההנחיות המפורטות בזה על מנת שנוכל לקיים את המפעל בצורה היעילה והבטוחה ביותר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 82
הקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה
משרד החינוך רואה בבית הספר מסגרת טובה ומתאימה להקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה, מקום בו התלמידים: א. ייחשפו לנושא מבחינה לימודית ב. יחזקו הרגלי אכילה בריאים עמדה זו והמשנה החינוכית של משרד החינוך מעוגנות ומפורטות בחוזר מנכ"ל .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
הכריך שלי - רעיונות והמלצות לכריכים לבית הספר
עם פתיחת שנת הלימודים ,אגף הפיקוח על הבריאות במשרד החינוך מפרסם המלצות טעימות ושימושיות שיסייעו לכם בהכנת כריכים לילדיכם, לבית הספר. כריך מזין ובריא חשוב לא רק לבריאותו של ילדכם, אלא גם משפר את היכולות הלימודיות שלו ומסייע לו לשמור על ריכוז לאורך שעות הלימודים . פרטים בקובץ המצורף:
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בית ספר של הורים
אמנת גלישה מכבדת ברשת של בית הספר

תלמידי מנהיגות התלמידים של בתי הספר היסודיים לכיתות ה-ו בעיר הוד השרון השתתפו במהלך השנה החולפת הכשרה במסגרת קורס דיבייט על היתרונות והחסרונות של הרשתות החברתיות , על משמעות המושג "שיימינג" ורכשה כלים למניעה והתמודדות עם התופעה. תלמידי ההנהגה חיברו והפיקו אמנת גלישה מכבדת על בסיס ההגדים שנאספו מכנס השולחנות העגולים. האמנה הופצה בכל בתי הספר היסודיים בעיר ועיקריה נלמדו בכיתות.
קרא עוד...
חומרי הסברה והדרכה להורים   |  חומרי הסברה לתלמידים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...