יום ד', יד’ בתמוז תשע”ט
דף הבית יוזמות חברתיות חדר מורות יצירת קשר
רשימת ספרי לימוד לשנת הלימודים תש"פ
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 44
 
תחרות האיות.

כל הכבוד לכל המשתתפים ולכל הזוכים!!!
קרא עוד...
הפסקה פעילה בנושא זהירות בדרכים.

קרא עוד...
בית הספר "רבין" עלה לגמר הארצי באליפות המתמטיקה וזכה במקום הראשון בהוד השרון.
שמחות לבשר שבית הספר "רבין" עלה לגמר הארצי באליפות המתמטיקה וזכה במקום הראשון בהוד השרון. לגמר עלו 100 בתי ספר מכל הארץ מתוך 1,340 בתי ספר שהשתתפו. כל הכבוד לתלמידים ולתלמידות שלנו שלקחו חלק פעיל, תרגלו ושיחקו מבית הספר ומהבית. רוצות שוב להודות להורים שהתנדבו לסייע בחדר מחשבים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
אליפות התכנות תשע"ט לבתי הספר יוצאת לדרך בתאריך 17/2/2019
גם השנה בית הספר (כיתות ב-ו) ייקח חלק באליפות התכנות לבתי ספר יסודיים (תלמידי שכבת א' יכולים לשחק אך לא נחשבים בניקוד הבית ספרי). התחרות תימשך עד יום - ל' באדר א'​ 7/3/2019. הכניסה לתחרות מתבצעת באמצעות אתר האליפות בלבד, בכתובת: skillz-edu.org
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 506
אליפות משחקי המתמטיקה לבתי הספר היסודיים.

אליפות משחקי המתמטיקה תשע"ט לבתי הספר יוצאת לדרך! אנו שמחות לבשר שגם השנה בית הספר (כיתות א-ו) ייקח חלק באליפות המתמטיקה לבתי ספר יסודיים.
קרא עוד...
הקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה
משרד החינוך רואה בבית הספר מסגרת טובה ומתאימה להקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה, מקום בו התלמידים: א. ייחשפו לנושא מבחינה לימודית ב. יחזקו הרגלי אכילה בריאים עמדה זו והמשנה החינוכית של משרד החינוך מעוגנות ומפורטות בחוזר מנכ"ל .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 38
הכריך שלי - רעיונות והמלצות לכריכים לבית הספר
עם פתיחת שנת הלימודים ,אגף הפיקוח על הבריאות במשרד החינוך מפרסם המלצות טעימות ושימושיות שיסייעו לכם בהכנת כריכים לילדיכם, לבית הספר. כריך מזין ובריא חשוב לא רק לבריאותו של ילדכם, אלא גם משפר את היכולות הלימודיות שלו ומסייע לו לשמור על ריכוז לאורך שעות הלימודים . פרטים בקובץ המצורף:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 284
אני מאמין *חזון הנהגת ההורים*
אני מאמין *חזון הנהגת ההורים* הנהגת ההורים של בית הספר רבין כוללת הורים מתנדבים, נציג מכל כיתה, המאמינים בחשיבות העליונה לקיים ברית חינוכית בין הורים, מורים והרשות המקומית לטובת התלמידים. הנהגת ההורים מייצגת את עמדת קהילת בית הספר, מהווה גורם חשוב ומשמעותי בעיצוב אופיו וצביונו של בית הספר ומשמשת שותף מהותי בתהליכים המתקיימים בבית הספר תוך יצירת סביבה תומכת בראש ובראשונה להורים ולתלמידים וכן לצוות הניהולי ולצוותים החינוכיים. הנהגת ההורים פועלת במטרה לקדם את ההשכלה ורווחת התלמידים בבית הספר וכן מסייעת ככל שניתן לשיפור הישגי בית הספר הן בפן הלימודי והן בפן החברתי והקהילתי. אנחנו מאמינים ביוזמה, בעשייה ובדוגמא אישית ומתחייבים לפעול לייצר דיאלוג חיובי, פתוח ומפרה למען קהילת בית הספר- הורים, מורים ותלמידים כאחד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
חברי הנהגת ההורים הבית ספרית   |  ועדות הנהגת ההורים   |  ישיבות הנהגה ופרוטוקולים   |  שווקים
קרא עוד...
5 דקות אנגלית – FIVE MINUTES OF ENGLISH
תלמידי מנהיגות התלמידים של בתי הספר היסודיים לכיתות ה-ו בעיר הוד השרון השתתפו במהלך השנה החולפת הכשרה במסגרת קורס דיבייט על היתרונות והחסרונות של הרשתות החברתיות , על משמעות המושג "שיימינג" ורכשה כלים למניעה והתמודדות עם התופעה. תלמידי ההנהגה חיברו והפיקו אמנת גלישה מכבדת על בסיס ההגדים שנאספו מכנס השולחנות העגולים. האמנה הופצה בכל בתי הספר היסודיים בעיר ועיקריה נלמדו בכיתות.
קרא עוד...
פינה לכל כיתה
הודעות ואגרות מהנהלת ביה"ס
אצלנו ברבין
הנהגת הורים
אנגלית מדוברת
גלישה בטוחה באינטרנט
הקשר הרב דורי "מזקנים אתבונן"
למידה בחרום
זהירות בדרכים
הנהגת תלמידים
 
בית ספר "רבין" עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים בעת פרסום תכנים בפורטל האינטרנט הבית ספרי. במידה ותוכן ו/או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו לדוא"ל irenam@rabin.edum.org.il ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון ו/או להסיר את החומר מן האתר, בהתאם לפנייתכם, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.
קרא עוד...