יום א', ו’ באייר תשפ”א
דף הבית יוזמות חברתיות חדר מורות יצירת קשר
 

כבכל שנה אנו מציינים בחודש פברואר את השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת.שבוע זה הוא חלק מהתוכנית השנתית "חיים ברשת" ומהתוכנית "כישורי חיים" – קידום התנהלות מיטבית ברשת ומניעת פגיעה.
קרא עוד...
שבוע החלל הישראלי 24-29.1.2021

בשנת הלימודים תשפ"א יתקיים שבוע החלל הישראלי בימים ראשון עד שישי בין התאריכים, י"א– ט"ז בשבט, 24 –29 בינואר 2021. המועד נקבע בעקבות אסון המעבורת קולומביה שאירע בתאריך 1.2.2003 בו נספו כל אנשי צוות המשימה 107 - STS ובהם גם טייס החלל הישראלי, אל"מ אילן רמון ז"ל.
קרא עוד...
האקתון "אמא אדמה"
הנהגת בית ספר רבין, הנהלת בית הספר והחווה החקלאית בהוד השרון, גאים להשיק את האקתון "אמא אדמה". מטרת ההאקתון לשלב את ילדי בית הספר בפרויקט ייחודי של גידולים חקלאיים עצמיים בבית, תוך שימוש בחומרים ממוחזרים. הרעיון להאקתון עלה במסגרת ועדת יזמות מטעם הנהגת ההורים הבית ספרית, במטרה לממש את חזון בית הספר - "לצמוח בקהילה יזמית". הפרויקט יאפשר לילדים להתנסות ביזמות בתחום החקלאות והסביבה, הלכה למעשה. במסגרת הפרויקט יקודמו ערכים של אהבת הטבע, עבודת האדמה והיכולת לגדל באופן עצמאי תוצרים, במינימום עלות ואף לשווקם באמצעות Story telling.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 213
ושוב סגר...
שוב התוכניות לחגים השתנו, שוב השגרה לא ברורה יש איום כלכלי ואיום בריאותי, ושוב עולה השאלה איך נעסיק את הילדים ואת עצמנו? נכון, המציאות מורכבת ומאתגרת, אבל היי...אנחנו מגיעים לסגר הזה מנוסים יותר, אנחנו יודעים טוב יותר לקראת מה אנחנו הולכים, אנחנו יודעים מה עבד בפעם הקודמת ואפילו יכולים להפיק לקחים מהסגר הקודם. חשוב לזכור, משבר הקורונה יסתיים, הקורונה איננה פה לעולמים, זה קשה עכשיו, אבל זה יעבור!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 86
רשימת החוגים
קהילה יקרה בוקר טוב, מצורף מסמך ובו פירוט החוגים לשנה"ל תשפ"א. במסמך שם החוג, איש קשר וטלפון, יום בשבוע בו מתקיים החוג, מיקום החוג בבית הספר ופירוט הפעילות. החוגים מתחילים בתאריכים שונים, יש ליצור קשר עם איש הקשר של החוג ולבדוק מתי מתחילה הפעילות / שיעור ניסיון אם יש. שנה טובה ובהצלחה, ליאת פיטובסקי מנהלנית רבין
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 69
ילדים עם צרכים מיוחדים
ילדים עם צרכים מיוחדים / על הרצף האוטיסטי: פתחנו לשונית חדשה״ילדים עם צרכים מיוחדים״לכאן נרכז למענכם מידע ופעילויות שנקבל ממקורות כמו רשויות ומקורות פדגוגיים אמינים.בברכה לבריאות טובה , הצוות החינוכי
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
עלינו לגמר אליפות הסייבר 2020!!!
שלום רב,אנו שמחים להודיעה ש 610 מתוך 644 תלמידי "רבין" לקחו חלק במקצה התכנות במסגרת אליפות הסייבר הישראלית תש"ף ויחד עם צוות המורים בית הספר סיימנו את מקצה בתי הספר במקום 74 מתוך 1579 בתי ספר והבטחנו את עלייתנו לגמר האליפות, זו הפעם רביעית ברציפות. קישור לכלל העולים לגמר
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 86
תחרות הסייבר הארצית - 2020 יוצאת לדרך...

אנחנו שמחים לספר כי בית ספרנו משתתף השנה, כמו בכל שנה, באליפות הסייבר הישראלית של משרד החינוך. מטרת האליפות היא לקרב תלמידים אל תחומי המדעים והטכנולוגיה באופן מהנה ומאתגר. האליפות מבוססת על סדרת משחקים שמזכים בנקודות (״כוכבים״). המשחקים מניחים יסודות לתכנות וחשיבה חישובית, ומאפשרים לילדיכם לגלות בעצמם את כללי התכנות באמצעות משחקים. שיטת הגילוי העצמי מפתחת סקרנות, יצירתיות, ובטחון עצמי. וכמו בכל משחק, מותר להיכשל, לנסות שוב, ולשחק עד שמצליחים! האליפות מיועדת לכל תלמידי בית הספר מכיתה א' עד ו'. לכל תלמיד יש סיסמת הזדהות אחידה אישית שמאפשרת גישה למשחקים מבית הספר, מהבית, ובעצם מכל מחשב.
קרא עוד...
לכל תלמיד במדינה מגיע Office365 בחינם!
הקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה
משרד החינוך רואה בבית הספר מסגרת טובה ומתאימה להקניית חינוך והרגלים בתחום התזונה, מקום בו התלמידים: א. ייחשפו לנושא מבחינה לימודית ב. יחזקו הרגלי אכילה בריאים עמדה זו והמשנה החינוכית של משרד החינוך מעוגנות ומפורטות בחוזר מנכ"ל .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 47
הכריך שלי - רעיונות והמלצות לכריכים לבית הספר
עם פתיחת שנת הלימודים ,אגף הפיקוח על הבריאות במשרד החינוך מפרסם המלצות טעימות ושימושיות שיסייעו לכם בהכנת כריכים לילדיכם, לבית הספר. כריך מזין ובריא חשוב לא רק לבריאותו של ילדכם, אלא גם משפר את היכולות הלימודיות שלו ומסייע לו לשמור על ריכוז לאורך שעות הלימודים . פרטים בקובץ המצורף:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 345
אני מאמין *חזון הנהגת ההורים*
אני מאמין *חזון הנהגת ההורים* הנהגת ההורים של בית הספר רבין כוללת הורים מתנדבים, נציג מכל כיתה, המאמינים בחשיבות העליונה לקיים ברית חינוכית בין הורים, מורים והרשות המקומית לטובת התלמידים. הנהגת ההורים מייצגת את עמדת קהילת בית הספר, מהווה גורם חשוב ומשמעותי בעיצוב אופיו וצביונו של בית הספר ומשמשת שותף מהותי בתהליכים המתקיימים בבית הספר תוך יצירת סביבה תומכת בראש ובראשונה להורים ולתלמידים וכן לצוות הניהולי ולצוותים החינוכיים. הנהגת ההורים פועלת במטרה לקדם את ההשכלה ורווחת התלמידים בבית הספר וכן מסייעת ככל שניתן לשיפור הישגי בית הספר הן בפן הלימודי והן בפן החברתי והקהילתי. אנחנו מאמינים ביוזמה, בעשייה ובדוגמא אישית ומתחייבים לפעול לייצר דיאלוג חיובי, פתוח ומפרה למען קהילת בית הספר- הורים, מורים ותלמידים כאחד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 155
חברי הנהגת ההורים הבית ספרית   |  ועדות הנהגת ההורים   |  ישיבות הנהגה ופרוטוקולים   |  שווקים
תלמידי מנהיגות התלמידים של בתי הספר היסודיים לכיתות ה-ו בעיר הוד השרון השתתפו במהלך השנה החולפת הכשרה במסגרת קורס דיבייט על היתרונות והחסרונות של הרשתות החברתיות , על משמעות המושג "שיימינג" ורכשה כלים למניעה והתמודדות עם התופעה. תלמידי ההנהגה חיברו והפיקו אמנת גלישה מכבדת על בסיס ההגדים שנאספו מכנס השולחנות העגולים. האמנה הופצה בכל בתי הספר היסודיים בעיר ועיקריה נלמדו בכיתות.
קרא עוד...
פינה לכל כיתה
אצלנו ברבין
הנהגת הורים
גלישה בטוחה באינטרנט
הודעות ואגרות מהנהלת ביה"ס
למידה בחרום
זהירות בדרכים
הנהגת תלמידים.
 
בית ספר "רבין" עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים בעת פרסום תכנים בפורטל האינטרנט הבית ספרי. במידה ותוכן ו/או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו לדוא"ל irenam@rabin.edum.org.il ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון ו/או להסיר את החומר מן האתר, בהתאם לפנייתכם, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.
קרא עוד...